Najlepsi na Śląsku


Tworzenie stron internetowych

Firmowa strona internetowa staje się obecnie jednym z najskuteczniejszych kanałów komunikacji z potencjalnym klientem. Oryginalna strona www pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji, w ciekawy sposób zaprezentować ofertę Twojej firmy, jak również zbudować jej pozytywny wizerunek w sieci.

W przypadku każdego klienta proces tworzenia strony jest niepowtarzalny, jednak wyróżnić możemy pewne stałe etapy naszej pracy – zachowanie tego schematu działań umożliwia sprawne wykonanie projektu i uniknięcie niepotrzebnych błędów.

Responsywność strony internetowej

Technologia RWD (ang. Responsive Web Design) to obecnie standard w projektowaniu stron internetowych, który gwarantujemy naszym klientom. Strona responsywna dostosowuje się dynamicznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Sama nawigacja strony dostosowuje się do specyfiki urządzenia co ułatwia użytkownikom korzystanie z jej zasobów. Wykorzystanie tej technologii w zaprojektowanej witrynie daje możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców bez względu na rodzaj urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

UX I UI

Na to czy użytkownicy będą chcieli odwiedzać i wracać na Twoją stronę, wpływa także jego użyteczność, przejrzystość oraz intuicyjna nawigacja – te elementy powodują, że użytkownik chce pozostać na Twojej stronie i z pewnością zapozna się z jej zawartością, a zatem Twoje przesłanie dotrze do sporego grona potencjalnych klientów.

Dlatego właśnie projektujemy nasze strony zgodnie z zasadami Usability czyli użyteczności stron www, aby wszystkie kluczowe informacje na nich zawarte były dobrze wyeksponowane i łatwo dostępne. Użytkownik powinien znaleźć na stronie to czego szuka przy jak najmniejszej ilości kliknięć myszką. Interfejs strony powinien być łatwy do przyswojenia i przyjazny dla użytkownika co z pewnością wpłynie na wysoki poziom jego satysfakcji.

Zarządzanie treścią

Dodatkowo dla wygody naszych klientów opieramy stworzone przez nas strony na naszym autorskim, niezawodnym systemie CMS (ang. Content Management System), który umożliwia łatwą rozbudowę i administrowanie treścią stworzonego serwisu.

Dalej się wahasz?

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że strony internetowe to wizytówki naszych klientów, mają budować ich pozytywny wizerunek w sieci. Dlatego na każdym etapie naszej pracy nad stroną www, prowadzimy ścisłą współpracę z klientem.

Już na etapie tworzenia strony wpływamy na jej odpowiednią konstrukcję, tak aby była zgodna z zasadami SEO, co może zapewnić jej efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarce.

Dzięki naszemu doświadczeniu, pasji i świeżemu spojrzeniu na kwestie designu otrzymasz wyjątkowy produkt finalny najwyższej jakości – nowoczesną i responsywną stronę internetową.

Działamy na terenie całego województwa Śląskiego z wyszczególnieniem takich miast jak Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze oraz Bytom.

...chcesz zlecić projekt strony? Skontaktuj się